ליווי אישי למשווקים מתחילים

יותר מ-3000 ישראלים הקימו בעזרתנו עסקים באמזון.
זה הזמן להקים חנות אמזון שתניב לכם אלפי ועשרות אלפי דולרים.
אנו מציעים מודל להקמת מותג פרטי בו תוכלו להרוויח הרבה מאוד,
כאשר תעבדו נכון.

ליווי אישי וקבוצתי לסלרים מתחילים

הכירו את המסלול הייחודי שתפרנו במיוחד עבורכם, סלרים מתחילים להצלחה באמזון. אם יש לכם כוח להשקיע בהתחלה, כדי לקצור את הפירות בהמשך, זו ההזדמנות שלכם לעבוד מעט שעות ביום, ולייצר ערוץ הכנסה בשוק רווחי של מיליארדי דולרים.

אם אתם עדיין לא מכירים את אמזון, מדובר באחת החברות הראשונות בעולם המסחר באינטרנט, בה ניתן למצוא מלאי מוצרים עצום ממגוון קטגוריות: ביגוד, ריהוט, ספרים, מוצרי חשמל, גאדג’טים ועוד. באמזון מתבצעות מדי יום רכישות בהיקף של מיליוני דולרים, בפירוש מדובר באחת החברות הרווחיות בגלובוס, ולכן אין זה פלא שישראלים רבים מנסים לתפוס נתח מהשוק הרווחי הזה (ישראלים לא פרייארים 😊).

למה אנחנו מאמינים שיש כאן משהו מיוחד עבורכם?

צוות בסט סלר חי את עולם האינטרנט כבר מעל עשור, וכמו רבים וטובים גם אנחנו ניסינו בתחילת הדרך לייצר הכנסה דרך האינטרנט במגוון דרכים. כל הדרכים שניסינו הצליחו במובן שהם אכן אפשרו לנו לייצר ערוץ הכנסה, אך רובם לא אפשרו לנו לייצר מקור הכנסה יציב לטווח הארוך, כולם, חוץ מ… כן, ניחשתם נכון, חוץ מאמזון.

מה קרה לנו כשגילינו את אמזון?

כאשר גילינו את אמזון, הפלטפורמה המדהימה אותה נחשוף גם בפניכם, הדברים התחילו להתקדם בקצב מהיר במיוחד.
קודם כל גילינו שכל הדברים אליהם התרגלנו – חנות פיזית, סחורה, שילוחים, שירות לקוחות… אין בהם צורך כלל וכלל!
כי באמזון כל מה שצריך זו עבודה עם אסטרטגיה מובנית היטב, והקמת חנות בצורה נכונה שבה יש מוצרים רווחיים ומותאמים לקהל היעד שלכם.
בנוסף, המוצרים שאתם מעלים לפלטפורמה מקבלים חשיפה מטורפת ממש! חשבו על כך שאתם מעלים מוצרים לאתר עם תנועה של 2 מיליארד משתמשים בחודש, שמקודם כל הזמן. מה יקרה אם תעבדו נכון? יחס ההמרה שלכם יקפוץ בצורה משמעותית.

שתי נקודות למחשבה:
1️⃣ כמה שווה הזמן שלך?
2️⃣ האם לא היית רוצה לרתום את הידע שלנו
לטובת העסק שלך?

יש שתי דרכים להקים עסק באמזון

הראשונה – היא הדרך האיטית והכואבת, הכוללת ניסוי וטעייה שיכולה לעלות לכם הון תועפות, משום שמדובר בהקמת עסק משלכם ללא ליווי אישי צמוד. אתם יכולים לשרוף המון זמן בבחירת מוצרים לא מתאימים, בשיטות מכירה לא נכונות, בבידים מיותרים… שנמשיך?

השניה – הדרך היעילה והמהירה המציעה מינימום סיכון ומקסימום סיכוי, שממזערת למינימום את אותן טעויות שעלולות לעלות הרבה כסף. ללכת יד ביד בהקמת הנכס הדיגיטלי החדש שלכם באמזון עם ליווי אישי צמוד.

אנחנו לא צריכים לומר לכם מה אנחנו היינו בוחרים…

למה דווקא אנחנו?

שאלה מעולה, ננסה לענות עליה בצניעות האפשרית –

מודל ייחודי מבוסס אסטרטגיה – בסט סלר מאסטרי מציעה מודל רווחי של הקמת מותג פרטי באמזון, בו תוכלו להרוויח אלפי ועשרות אלפי דולרים (בהנחה ותעבדו נכון). זה לא “כסף מהיר”, אבל זו כן עבודה רצינית ונכונה שבנויה על אסטרטגיה מוכחת אותה נלמד אתכם.

הצלחות בשטח – חשוב לציין שכבר עברו דרכנו יותר מ-2800 תלמידים מרוצים, שרובם הקימו עסקים ענקיים המגלגלים מחזורים של עשרות ומאות אלפי דולרים בחודש, ואפילו, תאמינו או לא, כמה מהם נהיו מיליונרים בכך שעשו אקזיט על אותם עסקים.

וותק ומוניטין – אנחנו מכירים בערך הגדול שיש לנו לספק ללקוחות, היות ואנו אחת מהמכללות האינטרנטיות הותיקות בארץ. מבחינתכם המשמעות היא שצברנו קילומטראז’ מכובד בליווי אישי לבעלי עסקים בשלל תחומים, והניסיון שלנו יכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף.


אז תרשו לנו?

תרשו לנו לחסוך לכם עשרות שעות לימוד, ניסוי וטעיה שעלולים לעלות לכם הרבה כסף יזע ודמעות , וקבלו ליווי אישי אחד על אחד עם המנטורים המובילים בארץ, שיציידו אתכם בכל הכלים החשובים בפלטפורמת המכירות המובילה בעולם – אמזון – מא’ ועד ת’:

☑ מנטור צמוד שיוביל אתכם יד ביד בדרך למציאת המוצר המנצח   שלכם
☑ בניית אסטרטגיית השקה למוצר/ים
☑ צורות תמחור נכונות
☑ הקמת דפי מכירה נלווים לחשבון
☑ לוגיסטיקה ושירות לקוחות
☑ שיווק ופרסום
☑ ועוד ועוד…

בשורה התחתונה – מלווים אתכם צעד אחר צעד עד לחנות פעילה ומשגשגת באמזון.

רוצה להקים עסק מצליח באמזון?

הפרטיות שלך מובטחת, אנחנו לא נעביר את הפרטים שלך לשום גורם חיצוני. בהרשמתך הנך מאשר לקבל מאיתנו כל חומר בנושא או בנושאים דומים.